V zdravom svete na osvete

jogurt

Deň prevencie zdravia: „V zdravom svete na osvete“ 

Trnavské osvetové stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja v spolupráci s občianskymi združeniami Liga zdravia Slovensko a Navzájom lepší, uskutoční   v piatok 17. júna 2022 vo svojom sídle, v priestoroch Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského, podujatie Deň prevencie zdravia: „V zdravom svete na osvete“.

Na akciu sú prizvané firmy a organizácie, ktoré odprezentujú produkty na podporu zdravého životného štýlu. Jednotlivé prezentácie sú rozdelené do dvoch programových blokov. V dopoludňajších hodinách budú mať návštevníci možnosť pozrieť si praktické ukážky kognitívnych cvičení, nordic walkingu, cvičenia jogy, postcovidovej rehabilitácie a ukážku čajového rituálu spojenú s degustáciou čaju. V popoludňajšom programovom bloku sa predstavia odborníci na zdravú výživu, imunitný systém a pohybový aparát. Pre mamičky s kočíkmi sú pripravené ukážky cvičení „strollering”. Sprievodnými podujatiami budú: maľovanie na tvár, meranie krvného tlaku a glykémie, dentálna hygiena, bioimpedančná analýza tela, EKO tvorivé dielne, ochutnávky čajov a kávy. V závere dňa vystúpi hudobná skupina Bukasový masív. 

Trnavské osvetové stredisko všetkých srdečne pozýva v čase od 10.00 h do 20.00 h do Domu hudby Mikuláša Schneidera Trnavského dozvedieť sa viac o tom, ako podporiť svoje zdravie.

 

 

FOTOGALÉRIA